ZWROT PODATKU Z BELGII

Rozlicz się już dziś z podatku za pracę w Belgii

Loonfiche 281.10 albo numer NIN wystarczy aby rozliczyć się belgijskim urzędem skarbowym. Średni zwrot podatku z Belgii to prawie 1923€. Rozliczenia wykonujemy w formie elektronicznej za pomocą systemu Tax Worx Box. Nie masz Loonfiche? Żaden problem! Wypełnij formularz aby otrzymać dokumenty do rozliczenia na swój adres mailowy.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Brainwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Staromiejskiej 6/10B, 40-013 Katowice.
Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brainwork Sp. z o.o. w celu niezbędnym do obsługi zapytania zgodnie z Polityką prywatności , Dyrektywą e-Privacy oraz GDPR (RODO).

SZYBKOŚĆ

Biegła znajomość języków obcych oraz zagadnień prawa podatkowego pozwala nam szybko i skutecznie realizować zwroty podatków.

DOŚWIADCZENIE

Podczas niemal 20 letniego funkcjonowania na rynku usług związanych ze zwrotem podatku z zagranicy zdobyliśmy doświadczenie umożliwiające wykonanie najbardziej skomplikowany zleceń.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, dodatkowo współtworzymy i licencjonujemy innym podmiotom specjalistyczne oprogramowanie do optymalizacji oraz zwrotu podatku z Belgii, Holandii i Niemiec.

KONTAKT

Jesteśmy blisko Ciebie na każdym etapie rozliczenia. Gwarantujemy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon.