ZWROT PODATKU Z HOLANDII

Rozlicz się już dziś z podatku za pracę w Holandii

Pracowałeś w kraju tulipanów? Otrzymałeś jaaropgaave? Zgłoś się do nas, a bezpłatnie sprawdzimy na jaki zwrot podatku możesz liczyć. Czy wiesz, że średni zwrot z Holandii to 1281€? Wszystkie rozliczenia wykonujemy za pomocą certyfikowanego oprogramowania co wyklucza błędy i gwarantuje szybką akceptację rozliczeń przez Belastingdienst. Wypełnij formularz aby otrzymać dokumenty na swój adres e-mail

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Brainwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Staromiejskiej 6/10B, 40-013 Katowice.
Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brainwork Sp. z o.o. w celu niezbędnym do obsługi zapytania zgodnie z Polityką prywatności , Dyrektywą e-Privacy oraz GDPR (RODO).

SZYBKOŚĆ

Biegła znajomość języków obcych oraz zagadnień prawa podatkowego pozwala nam szybko i skutecznie realizować zwroty podatków.

DOŚWIADCZENIE

Podczas niemal 20 letniego funkcjonowania na rynku usług związanych ze zwrotem podatku z zagranicy zdobyliśmy doświadczenie umożliwiające wykonanie najbardziej skomplikowany zleceń.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, dodatkowo współtworzymy i licencjonujemy innym podmiotom specjalistyczne oprogramowanie do optymalizacji oraz zwrotu podatku z Belgii, Holandii i Niemiec.

KONTAKT

Jesteśmy blisko Ciebie na każdym etapie rozliczenia. Gwarantujemy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon.