ZWROT PODATKU Z NIEMIEC

Rozlicz się już dziś z podatku za pracę w Niemiec

Jeżeli pracowałeś w Niemczech to na 99% należy Ci się zwrot podatku. W przypadku przychodu poniżej €9408 otrzymasz całkowity zwrot podatku. Aktualnie rozliczamy podatek za rok 2017, 2018, 2019 i 2020. Podatek z Niemiec rozliczamy w 100% elektronicznie co jest gwarancją szybkiej akceptacji przez Finanzamt. Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać komplet dokumentów do rozliczenia.

Formularz kontaktowy

Administratorem Twoich danych osobowych jest Brainwork Sp. z o.o. z siedzibą przy ul Staromiejskiej 6/10B, 40-013 Katowice.
Wysyłając wiadomość, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brainwork Sp. z o.o. w celu niezbędnym do obsługi zapytania zgodnie z Polityką prywatności , Dyrektywą e-Privacy oraz GDPR (RODO).

SZYBKOŚĆ

Biegła znajomość języków obcych oraz zagadnień prawa podatkowego pozwala nam szybko i skutecznie realizować zwroty podatków.

DOŚWIADCZENIE

Podczas niemal 20 letniego funkcjonowania na rynku usług związanych ze zwrotem podatku z zagranicy zdobyliśmy doświadczenie umożliwiające wykonanie najbardziej skomplikowany zleceń.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, dodatkowo współtworzymy i licencjonujemy innym podmiotom specjalistyczne oprogramowanie do optymalizacji oraz zwrotu podatku z Belgii, Holandii i Niemiec.

KONTAKT

Jesteśmy blisko Ciebie na każdym etapie rozliczenia. Gwarantujemy, że żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Nasi specjaliści czekają na Twój telefon.